elektryk sprawdza instalację elektryczną

Jeśli planujecie Państwo montaż instalacji elektrycznej, warto wcześniej wykonać jej projekt. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego specjaliście. Nasza firma posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu projektów instalacji elektrycznych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowując projekt, trzeba mieć na uwadze nie tylko bezpieczne i komfortowe rozmieszczenie elementów instalacji elektrycznej, ale także to, żeby nie zawadzała ona instalacji wodno-kanalizacyjnej czy cieplnej.

Podczas budowy bez wcześniejszego planu może się zdarzyć, że poszczególne odcinki instalacji będą na siebie nachodzić i praca każdej z nich będzie niemożliwa.

Do umiejętności naszych fachowców należy nie tylko wykonywanie projektów instalacji elektrycznych, ale również usługi budowlane i wykończeniowe.

Posiadając tak szeroką wiedzę oraz zakres uprawnień, z pewnością nie popełnimy błędu podczas przygotowywania projektu i będziecie Państwo zadowoleni z efektów już po wykonaniu pracy.

Jako doświadczeni i odpowiedzialni specjaliści udzielamy gwarancji na nasze usługi, a także wystawiamy faktury. Podczas przygotowywania projektu bierzemy pod uwagę m.in. warunki techniczne, oczekiwania klienta, ilość urządzeń elektrycznych. Wykonujemy projekt uwzględniający Państwa komfort oraz bezpieczeństwo.

Dobieramy wszystkie elementy oraz dostosowujemy ilość obwodów w taki sposób, aby korzystanie z instalacji było wygodne i nie wymagało modernizacji w najbliższej przyszłości. Przygotowujemy plan tak, aby wykonana według niego instalacja elektryczna była niezawodna i nie stwarzała zagrożenia mieszkańcom czy pracownikom przebywającym na co dzień w budynku.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu odpowiednio dobieramy wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, dzięki czemu instalacja będzie funkcjonowała we właściwy sposób. Poza wykonywaniem projektów świadczymy również usługi w zakresie montażu instalacji elektrycznych, ich modernizacji, a także uruchomiliśmy pogotowie elektryczne czynne przez całą dobę.