elektryk przy pomiarze elektrycznym

Oferujemy pomiary elektryczne na wysokim poziomie. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie. Oferujemy również kompleksowe usługi elektryczne. Wykonujemy instalacje, naprawiamy awarie, a także dokonujemy pomiarów elektrycznych. Te ostatnie są obowiązkowe dla wszystkich właścicieli lub zarządców budynków. Mieszkańcy domów jednorodzinnych powinni je natomiast wykonywać dla własnego bezpieczeństwa.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia i korzystamy z mierników najwyższej jakości, dzięki czemu profesjonalnie i rzetelnie przygotujemy dla Państwa protokół. Jest on niezbędny w momencie kontroli ze strony Straży Pożarnej czy Państwowej Inspekcji Pracy.

Z nami macie Państwo pewność, że instalacja elektryczna działa poprawnie i nie zagraża bezpieczeństwu osób znajdujących się w danym budynku.

Pomiary elektryczne są konieczne do kontroli sprawności połączeń, właściwego zabezpieczenia przed porażeniem oraz wszystkich urządzeń elektrycznych. Nie powinna ich wykonywać osoba bez uprawnień. Ponadto po kontroli niezbędne jest wykonanie poprawnego protokołu.

Wykonujemy pomiary zarówno w budynkach mieszkalnych, szkołach, szpitalach czy też innych obiektach, które mają być oddane do eksploatacji lub nadszedł termin ich systematycznej kontroli. Ponieważ obowiązek wykonywania pomiarów narzucony jest prawnie, polecamy nasze usługi jako perfekcyjne i rzetelne.

Wykryjemy usterki i potencjalne zagrożenia, które również możemy wyeliminować, jeśli zdecydują się Państwo na zatrudnienie naszej ekipy podczas modernizacji i naprawy. Gwarantujemy solidne wykonanie kontroli, a także prawidłowo sporządzony protokół po jej zakończeniu.

Jeśli szukacie Państwo odpowiedzialnych i doświadczonych fachowców, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jeśli budynek został zalany przez wodę lub miał w nim miejsce pożar, także polecamy wykonanie pomiarów, dzięki czemu ustalimy, czy przebywającym w danym miejscu osobom nie zagraża niebezpieczeństwo wynikające z uszkodzenia instalacji.

Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszych usług właścicieli domów jednorodzinnych, w których kontrola instalacji elektrycznej nie została dotychczas przeprowadzona.